KOVU ZVONÍ VANA - KNIHA KNIH/PO VŘSR

29. října 2016 v 15:15 | JARDA LIŠKA


POLITICKÉ SCIFI

LET PROBÍHAL PŘESNĚ PODLE PLÁNU. NAŠIM CÍLEM BYLA PLANETA ZATÍM BEZEJMENNÁ. KDE - VYPLÝVALO PODLE VÝZKUMŮ -BYCHOM SE MOHLI SETKAT S ROZUMNÝMI BYTOSTMI. ANO, MĚLA SE ZDE NACHÁZET JISTÁ FORMA CIVILIZACE NA VYSOKÉM STUPNI VYSPĚLOSTI.
PO CELA DLOUHÁ LETA SI LIDSTVO KLADLO OTÁZKY JACÍ BUDUOU OBYVATELÉ TÉTO PLANETY?! JAKÁ ASI BUDE JEJICH CIVILIZACE?
NIKDO NEPOCHYLOVAL O TOM, ŽE ZDE BUDEME MOCI LECČEMU SE PŘIUČIT. NO, A MY - PRÁVĚ JEN MY, JIŽ ZA NĚKOLIK CHVIL BUDEME MOCI V BRZKU UČINIT VELIKÝ OBJEV..
MODUL DOSEDL HLADCE NAPOVRCH A PO CHVÍLI NEZBYTNÉHO MONITOROVÁNÍÍ A STUDIÍCH PRO ČLOVĚKA ŽIVOTU NEZBYTNÝCH, VYSTOUPILI JSME VEN Z MODULU...OTÁZKA, JAK NAVÁŽEME KONTAKT S OBAVATELI TÉTO PLANETY, LEŽÍCÍAŽ ZA HRNICEMI SLUNEČNÍ SOUSTAVY, BYLA VRZKU VYŘEŠENA, NEBOŤ NÁŠ MODUL BYL DOSLOVA OBLEŽEN BYTOSTMI, OBLEČENÝCH VJAKÝCHSI UNIFORMÁCH - JSME ZJISTILI, TĚLA SLNĚ PŘIOMÍNALA NÁS LIDI, AVŠAK CO DO VÝŠKY, VZRŮSTU BYLI VELMI NEDOROSTLI, S HLAVOU TENISOVÉHO MÍČKU, AŽ NÁM PŘIŠLO TÉMĚŘ NEPPRAVDĚODOBNÉ, ŽE BY MOHLI V NI MÍT I MOZEK....!
PRO PŘÍPAD SETKÁNÍ S MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ, BYLI JSME VYBAVENI: OBRÁZKY ŽENY A MUŽE, HVĚZDNOU MAPU NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY, EINSTEINŮV VZOREC...
TYTO VĚCI JSME OBŘADNĚ PŘEDALI OSOBĚ ODLIŠUJÍCÍ SE PONĚKUD OD OSTATNÍCH OD OSTATNÍCH, ON S ÚKLONOU VŠE PŘEVZAL A PODAL JE JINÉMU,SNAD ASISTENTOVI.
POTOM, MUMLAVĚ COSI ZAŽVATLAL A TAKY NI COSI PODAL.
PRAVDĚPOOBNĚ ŠLO O VĚC NA PLANETĚ VÁŽENOU, CHOVANOU V ÚCTĚ, JAK JSEM USOUDIL PODLE TOHO, JAK SE K VĚCI CHOVAL A JAK S NÍ ZACHÁZEL,,,,,,,,,,,,,
VĚC, PODOBNÉ JAKÉ SI BROŽŮŘE, JSEM SI ZBĚŽNĚ PROHLÉDL A BYL JEM V TU RÁNU POZOROVAL JAK MNE HUSTÝMI ČŮRKY POLÉVÁ POT A NAPLŇUJE MÉ NITTRO VLNA STRACHU...!NEBYL JSEM ZE SEBE VYDAT HLÁSKU, JAK JSEM SE ZDĚSIL.......
NARÁZ MI DOŠLO PROČ MAJÍ DOMORODCI TAK MALÉ HLAVIČKY--VŽDYŤ ONI MOZEK NEPOTŘEBUJÍ.......NA PŘEDNÍ STRANĚ VZÁCNÉ KNIHY STÁLO:
POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE V KSČ A VLÁDĚ...........
DÁLE JSEM NEDOČETL..NEMĚL JSEM SÍLU. JEN JSEM JEŠTĚ ZVOAL:" ZACHRAŇ SE, KDO MŮŽEŠ...!!!"
A PRCHAJE K MODULU, DOUFAL JSEM,ŽE VŠICHNI DOBĚHNEME A ODLETÍME VČAS...........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 30. října 2016 v 6:55 | Reagovat

Jenže tato země si asi nic jiného nezaslouží...

2 lijana lijana | E-mail | Web | 30. října 2016 v 13:41 | Reagovat

to jsou věci....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama