KOMU ZVONÍ VANA - UNOS V.

16. října 2016 v 17:05 | JARDA LIŠKA

ÚNOS /V./

... CO CHCI ?" ODPOVĚDĚL VAJÍČKO DUTÝM HLASEM NA MOU NEVYŘČENOU OTÁZKU. "NEJDŘÍVE BYCH TĚ CHTĚL, ČLOVĚČE UVÍTAT NA NAŠI VESMÍRNÉ LODI. JSME Z PLANETY CAMEL A PŘIŠLI A PŘIŠLI JSME ZA VÁMI NA VAŠI PLANETU, PROTOŽE JEN VY NÁM MŮŽETE POMOCI..."
JAK ASI? NAPADLO MĚ.
"SNADNO" ODPOVÍ MI VAJÍČKO. "NA NAŠI MATEŘSKÉ PLANETĚ VYPUKLA EPIDEMIIE ZÁHADNÉ A VELMI ZÁKEŘNÉ CHOROBY TETSUITIDY! A K TOMU, ABYCHOM MOHLI S TOUTO EPIDEMIDEÍ BOJOVAT, POTŘEBUJEME VAŠE ORGÁNY, JIMŽ VY SAMI ŘÍKÁTE LEDVINY...ČÍM VÍC, TÍM LÍP!"
PROBOHA! ZDĚSIL JSEM SE... SNAD MĚ TADY NECHTĚJÍ OPEROVAT ?!
"UHÁDL JSI, ČLOVĚČE!" PRAVIL VAJÍČKO NAHLAS. "LEDVINA Z MLADÍHO ČLOVĚKA JE OVŠEM LEPŠÍ, ALE CO SE DÁ DĚLAT - MUSÍME BRÁT, CO JE K MÁNÍ.........."
VAJÍČKO POOTOČIL HORNÍ POLOVVINU TRUPU O 180 STUPŇŮ. NATO PROHLÁSIL: "POSKOCI! BUDEME ŘEZAT....!"
NATO SE ODKUDSI OBJEVILA DALŠÍ VAJÍČKA. V TYKADLECH NA TEMENI SVÍRALA NĚCO JAKO NOŽE-JENOMŽE TY JEJICH SRŠELY OHNIVÉ JISKRY.
" TAKŽE K VĚCI...MY POUŽÍVÁME K ŘEZÁNÍ MULTI FREKVENČNÍ MANIPULÁTORY - PRÁCE S NIMI JE SNADNÁ, RYCHLÁ A BE ZPEČNÁ. DOUFÁM, ŽE I BEZBOLESTNÁ........."
NATO POKYNUL VAJÍČKŮM, POSTÁVAJÍCÍM OPODÁL A ZAVELEL "NUŽE, K VĚCI...!"
" NÉÉÉÉÉ "ZAKŘIČEL JSEM JEŠTĚ CO NEJVÍC JSEM MOHL.


" TAKŽE SES HEZKY VYSPAL"? TÁŽE SE MÁ ŽENA. A HLE, ŽÁDNÍ UFONI... JSEM DOMA. A ZDÁ SE, ŽE JSEM SI I ZDŘÍML. TO SE MI ULEVILO! PŘISTOUPIL JSEM K OKNU.
"KDE ZAS TEN NÁŠ KLUK POŘÁD LÍTÁ? VŽDYŤ UŽ JE VENKU ŠERO... TEĎ NA PODZIM SE SMRÁKÁ VELICE BRZY. "DÁVNO UŽ MĚL BÝT DOMA!
ŽENA POKRČILA RAMENY. "JAKO BYS NEZNAL KLUKY...!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gaston gaston | E-mail | 19. října 2016 v 19:54 | Reagovat

trochu delší, ale jinak O.K

2 lucie lucie | E-mail | 6. ledna 2017 v 15:16 | Reagovat

líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama