OSTŘE SLEDOVANÉ VRAKY-TOKYO EXPRES

20. září 2016 v 16:02 | jarda LIŠKA

VLAHÉ TEPLO svěžího rána se změnilo v překrásný letní den. Slunce z oblohy zalévalo krajinu svými rozpálenými paprsky, což s povděkem kvitovala řada šťastlivců, vystavujících svá těla slunečnímu jasu na březích řek, rybníků, přehrad a koupaišť...
Ovšem tento přepych nám v kanceláři, připomínající spíše saunu, nám dopřán nebyl! Vedro k zalknutí, pozotvíraná okna i dveře při vší snaze na tomto stavu nic nezmohla.
BZZZ... vletěla dovnitř moucha a hned o sobě dala patřičně vědět. Sotva se totiž stačila zorientovat v prostoru, ze všecho nejvíc ji zaujalo potem zalité, lesknoucí se lysé temeno kolegovy lebky, na němž se, přes kolegovy intenzivní protesty usadit...!
Když si kolega nějakou chvíli zalaškoval s muškou, otočil se ke mně se slovy: "Pane kolego," děl slovy plnými medu, což u něj nikdy nevěštilo nic dobrého.
"Jistě jste už slyšel o těch japonských superexpresech, že?!" Když jsem pokrčil rameny, usmál se a pokračoval: "No, sláva! A oni tam, prý, mají jednoho zřízence, , který nedělá nic jiného, než že s plácačkou prochází celou tou soupravou a na požádání zabíjí mouchy...!" prohlásil kolega zádumčivě, načež mi věnoval dlouhý pohled - až mě, i přes to horko, zamrazilo.
"No..." prohlásil kolega. "Jak se tak na vás dívám, tady byste se této činnosti mohl věnovat právě vy.........."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama