KOMU ZVONÍ VANA-HLAVNĚ UPŘÍMNĚ

17. července 2016 v 9:55 | jarda LIŠKA
Tedy, váźení, doufám, źe nevyzrazuji źádné tajemství státní tajemství, kdyź vámm teď sdélím, źe jsem se zapojil do pracovního procesu na zajímavém pracoviśti. Taky lidnatém-dav źen a zlomek mužů.Při prvním pohledu, připouštím, mi bylo docela blaze u srdce, neboť se mi zdálo, že tento kolektiv je doslova prošpikován ideou míru, přáelství, tolerance a také upřímnosti.
TAK se mi to jevilo na pohled první.
Sotva jsem si však pořádně promnul oči, tyto okamžitě provily snahu vylézt z důlků...! Coby benjamínek zatím bez bliže neurčitého pracovního zařazení, byl jsem zatím usazen na sekretariátu, který se, jak se ukázalo, byl právě v epicentru veškerého dění. Tento se taky stával místem pravidelných dostaveníček většiny mých kolegyň.
A pak to začalo. Jedna z kolegyň zpravidla nahodla například: "Holky!Už jste viděly tu /padne jméno nepŕítomné kolegyně/. " Všimly jste si jakou ta má deska na sobě hrůzu...?!"
Toto se stávalo impulzem k tomu, aby byla tato kolegyně proprána od hlavy a k patě. Někdy i nazpátek.
Kdosi zaklepal a vstoupila ona kádrovaná kolegyně.
"Jé, ukaž..." lichotí zrovna ta, která ještě před chvíli nejvíce kritizovala. "ukaž, ty máš ale krásnou halenku, kdes ji sehnala"! Všechny přítomné začnou osahávat a vychvalovat halenku,
Tu jiná z kolegyň zjistí, že musí cosi zařídit.
JEJÍ CHYBA...
Sotva se totiž za ni zavřou dveře, která jiná kolegyně prohodí "holky, všimly jste si...????
Jak jsem už dříve předeslal, náš kolektiv je doslova prosycen ideou míru, snášenlivostí, přátelství...a taky upřímnosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama